XII. FARSANG KUPA
Az Asztalitenisz Sportkör 2012. január 28-án rendezte meg hagyományos rendezvényét.
A megnyitón Varchó István polgármester úr köszöntötte a vendégeket és a versenyzőket. Majd negyvenkét játékos részvételével elkezdődött a késő délutánig tartó mérkőzéssorozat a kultúrházban és a tornateremben.

Az eredményhirdetést Tamás József iskolaigazgató tisztelte meg nagyon szép sportbaráti szavaival, melyért a végegyházi pinyósok ezúton is köszönetet mondanak.

HÁROMFŐS CSAPATVERSENY EREDMÉNYEI
I. Gyoma- Pack (Zsankó László, Csikos Gergely, Kelemen András)
II. Végegyháza I. (Bognár István, Kerekes Róbert, Szalma Ernő, Nagy-György József)
III. Sarkad (Fodor Attila, Keresztes Sándor, Brád Mihály, Borog Gábor)
IV. Csárdaszállás I. (Szűcs Tibor, Bere József, Bartha Károly)

V. Tótkomlós (Miskei Zoltán, Varga István, Krajczár Dávid, Szuszekár Roland)
VI. Békés (Czebe Gyula, Csuppon Tibor, Ribovics János)
VII. Végegyháza II. Dobos András, Hegyi Tibor, Gigacz Ferenc)
VIII. Csárdaszállás II. (Makai Gyula, Izsó Lajos, Balázs Csaba)

DC CSAPATVERSENY EREDMÉNYEI
I. Csárdaszállás III. (Márton Anita, Oltyán Lajos)
II. Végegyháza IV. (Szabó Zoltán, Mikula László, Őri László)
III. Gádoros (Blaskó Attila, Molnár Árpád, Kósa Pál)
IV. Végegyháza V. (Ribovics Jánosné, Császárné Czuth Erzsébet, Császár Vivien)
V. Végegyháza III. (Cséfán János, Sári László, Cséfán Ákos)
VI. Végegyháza VI. (Kopócs Kornél, Beraczkai Ferenc)

KÜLÖNDÍJASOK
Szedlacsek Béla fafaragását és ajándékát kapta a legidősebb játékos, Szabó Zoltán és a legfiatalabb játékos, Cséfán Ákos.
A DC legsportszerűbb játékosa Cséfán János lett, aki a Községi Önkormányzat által felajánlott különdíjat vehette át.
A legeredményesebb végegyházi játékos, Kerekes Róbert a Barangoló Közhasznú Egyesület különdíját vehette át.
A háromfős csapatverseny legsportszerűbb játékosa Tótkomlós fiatal tehetsége, Krajczár Dávid lett.
,
A Farsang Kupa támogatói:
Békés Megyei Asztalitenisz Szövetség, Végegyháza Község Önkormányzata, Végegyházi ÁMK, Varchó Vegyesbolt, Barangoló Közhasznú Egyesület, Cséfán János, Szabó Zoltán, Szedlacsek Béla, Császár Ferenc és családja, Czirbus Imre, Bognár József és Bognár Józsefné, Beraczkai Ferenc és neje Maca, Bognár Istvánné.
A Végegyházi Kábel TV, Szántó László egész napos munkáját külön köszönjük.
Bognár István
az Asztalitenisz Sportkör vezetője