Sikeres próbaüzem a végegyházi ligetben

A tegnapi napon – június 8-án - az általános iskola negyedik és második osztályos nebulóinak áldozatos és hathatós közreműködésével leteszteltük a ligetben az új játékokat.

A Községi Önkormányzat és a Végegyházáért Közhasznú Alapítvány együttmunkálkodásának eredményeként a gyerekek birtokukba vehették az új fajátékokat a ligetben. A két új fahinta és a két új mérleghinta - magyarul libikóka -  a két ligetben kerül telepítésre. A keddi napon a nagyligetbe és a napokban a Széchenyi és Petőfi utca sarkán levő úgynevezett kisligetben is felszerelik a hintákat az önkormányzat dolgozói. A tetszetős fajátékokat az előírásoknak megfelelő homokágyba biztonságos módon helyezték el a közmunkások. A telepített játékok sok örömet szerezhetnek a község gyermekeinek, és látva a gyerkőcök vidám arcát, a felnőtteknek is. Ezért kérünk mindenkit, óvja az új és természetesen a régi játékokat is, figyeljünk oda, ne rongálják meg vandál kezek a gyerekek tulajdonát. Ha rongálást tapasztalnak vagy látnak, kérem, jelezzék a faluőröknek vagy a rendőrségnek, ne hagyjuk elrontani a szép új játékokat!

-HL-